Суспільство

Саакашвілі може стати віцепрем’єром: у “Слузі народу” відповіли чи це правда

0

Ексглаву Одеської ОДА та колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі вже невдовзі можуть призначити віцепрем’єр-міністром з питань реформ в уряд Дениса Шмигаля, інформує 24 канал.

Питання щодо Саакшвілі активно обговорюють у внутрішніх чатах фракцій. Про це повідомляє “Українська правда” із посиланням на власні джерела.

Так, наразі намагаються зрозуміти “настрої депутатів” щодо цього питання. Голосування за призначення Саакашвілі може відбутися вже у п’ятницю, 24 квітня. Саме тоді нардепи зберуться на позачергове засідання.

Можливість призначення Саакашвілі на посаду віцепрем’єра підтвердила і заступниця фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, пише “Обозреватель”.

Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же відбувається сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання, – розповіла вона.

Кравчук також зазначила, що вносити кандидатуру Саакашвілі буде президент Володимир Зеленський. Поки офіційного документа в порядку денному немає.

“Одне засідання присвятять прийняттю законопроєктів та постанов. Друге ініціюють депутати по обговоренню ТСК (Тимчасової слідчої комісії – 24 канал). Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути в хорошому сенсі тараном для реформ в країні”, – наголосила заступниця фракції “Слуга народу”.

У пресслужбі Саакашвілі також підтвердили, що він отримав пропозицію стати віцепрем’єром.