Суспільство

Саакашвілі розповів, що зробить з Аваковим після свого повернення

0

Можливий віце-прем’єр України з реформ Міхеїл Саакашвілі запевнив, що не збирається йти на конфлікт з главою МВС Арсеном Аваковим. За його словами, він збирається працювати, інформує 24 канал.

Відповідаючи на питання про те, як, в разі призначення його на посаду в уряді, він буде працювати з главою МВС, Саакашвілі сказав, що у них різні завдання. Про це політик заявив в інтерв’ю НВ.

Збираюся працювати, а не конфліктувати. Міністр внутрішніх сил – це номенклатура президента. Віце-прем’єр з реформ не перетинається з міністром МВС в своїй роботі. Це зовсім різні напрямки, – сказав він.

Саакашвілі додав, що зараз дуже складна ситуація в країні, яку конфлікти можуть лише погіршити.

  • Сам політик заявляє, що готовий прийняти пропозицію, яку йому зробила українська влада.
  • Володимир Зеленський вважає, що у Саакашвілі є потенціал для підтримки уряду України.
  • За інформацією ЗМІ, не всі у фракції “Слуга народу” схвалюють можливість призначення Саакашвілі віцепрем’єром. Водночас є інформація, що Саакашвілі почав неформально зустрічатися із депутатами “Слуги народу”. Він начебто переконує їх проголосувати за його призначення в уряд.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist