Новини

Саакашвілі – Труханову: “Досить брехати! Я тобі не дозволю вбити Одесу”

0

Одесу “вбивають”, заявив 9 квітня у Facebook колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі, який живе в цьому місті, повідомляє gordon.ua.

“Сьогодні в самому серці Одеси обвалився будинок – пам’ятник архітектури. Дивом не загинули люди, які проходили повз. Дивом закрита на карантин початкова школа, яка знаходиться через двір – на цій вулиці завжди повно і дітей, і батьків. Скільки ще будинків повинно обвалитися, згоріти, загинути, щоб одесити нарешті побачили, що Одесу цілеспрямовано вбивають!? Уже немає Аркадії, вже немає схилів, уже немає практично нічого, а воровита мерзота, яка мертвою хваткою вчепилася в горлянку цього прекрасного міста, усе не відпускає!” – написав Саакашвілі.

Він звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова.

“Гено, досить брехати! Я тобі не дозволю вбити Одесу!” – заявив експрезидент.

За словами Саакашвілі, він “у житті не чув нічого більш підлого і лицемірного”, ніж заява Труханова, що всі пам’ятки архітектури в місті потрібно передати у відання міської влади, “яка і буде їх рятувати”.

Зруйновану будівлю політик назвав “черговим пам’ятником недбалості, крадіжок і цинізму”.

Саакашвілі після набуття українського громадянства обіймав посаду голови Одеської облдержадміністрації. У 2019 році, знову повернувшись у країну, він оселився в Одесі.