Суспільство

Саакашвілі заявив, що української держави не існує

0

Глава Виконавчого комітету реформ України, колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що в Україні “є чиновники, які діють від імені неіснуючої держави”.

Колишній президент Грузії, глава Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі вважає, що в Україні “немає держави”. Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Україна 24” 26 червня.

“В Україні немає держави. В Україні є чиновники, які [діють] від імені неіснуючої держави. Тому що держава повинна забезпечувати справедливість для всіх, захищати всіх. Де таке в Україні існує? В Україні існує купа чиновників, у кожної групи цих чиновників є свій начальник. […] А де держава? Держави просто немає “, – сказав він.

У 2004-2013 роках Саакашвілі був президентом Грузії. Після закінчення другої каденції він покинув країну, зараз проживає в Україні, у нього є українське громадянство. У Грузії проти нього порушені кримінальні справи. У 2015-2016 роках політик очолював Одеську облдержадміністрацію.

22 квітня 2020 року Саакашвілі повідомив, що отримав від президента України Володимира Зеленського пропозицію зайняти пост віце-прем’єра з питань реформ. Зеленський заявив, що у політика “є потенціал для підтримки уряду України”.

Голосування по кандидатурі Саакашвілі в парламенті так і не відбулося, а 7 травня Зеленський призначив політика головою Виконавчого комітету реформ і членом Національної ради реформ.

Джерело: ДУМКА

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist