Політика

Сакварелідзе – Верещук: “Знімайтеся з перегонів, поки ще можна зберегти обличчя і не посісти ганебне…”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ексзаступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе показав, яким “не має бути ролик політика, який іде в мери”, прикріпивши ролик кандидатки в мери Києва від “Слуги народу” Ірини Верещук.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Сакварелідзе повідомив на сторінці в мережі Facebook.

“Для підручників майбутніх фахівців, “яким не має бути ролик політика, який іде в мери”. Бачу, головного консультанта з виборчої кампанії пані Ірини все ще не звільнили … такого знищення свого не найгіршого кандидата я поки що не бачив”, – йдеться в повідомленні.

“Знімайтеся з перегонів, поки ще можна зберегти обличчя і не посісти ганебне 3-4 місце”, – додав ексзаступник генпрокурора.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16