Суспільство

Сам себе видав: З‘явилося чергове свідчення зв‘язку Шарія зі спецслужбами Росії

0

“З‘явилося чергове свідчення зв‘язку Шарія зі спецслужбами РФ. Це свідчення надав сам ренегат в ефірі телеканалу «Россия 24», пообіцявши приїхати в Росію для вакцинації препаратом «Спутник V», – пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“Адекватно оцінюючи рівень когнітивного розвитку цього неука, я розумію: єдине, що дійсно турбує його перед ефіром – це кількість брендових логотипів у кадрі, а не зміст того, що він говорить. Якби було інакше, Шарій згадав би, що російський уряд встановив обмеження для перетину російського кордону і не палився б, адже єдиний пункт, який дозволяє йому потрапити до Росії, звучить наступним чином:

«Лица, однократно въезжающие в Российскую Федерацию, привлекаемые к трудовой деятельности в качестве высококвалифицированных специалистов, включенных в список, направленный в ФСБ России и МВД России федеральным органом исполнительной власти… Пропуск через государственную границу Российской Федерации указанной категории граждан возможен только после направления списков из федеральных органов исполнительной власти в Пограничную службу ФСБ России».

Говорячи простіше, Шарій їде до Росії як особа, залучена до праці, та за узгодженням з ФСБ. Це факт, подобається він комусь чи ні. Я вже не кажу про ще більш очевидні речі на кшталт його участі в піар-кампанії російської «вакцини» та дискредитації європейських вакцин.

Також цікава дата цього вкиду, яка збіглася з активізацаєю Медведчука та колаборантів з «ЛДНР» щодо полонених – День пам’яті кіборгів. Ви ж розумієте, що це не збіг. «Що не так з Шарієм», – питає тут дехто. А що так?”.