Новини

Саме через Зеленського українці стануть жити набагато гірше, ніж раніше, – блогер

0

Популярний український публіцист і політолог Віталій Портников у своєму блозі пише про те, що вже з огляду на те, як формувався уряд Олексія Гончарука було зрозуміло, що нічого добре цей Кабмін не доб’ється.

Якщо принцип таємності і політичної лотереї буде дотриманий і при формуванні нового Кабміну, то ніякої надії на краще не потрібно навіть малювати.

Віталій Портников зазначає, ось тільки катастрофа України буде чекати не через півроку роботи нового уряду, а набагато раніше, тому що сьогодні в бюджеті величезна діра.

Без радикальних рішень просто не знайдеться такої людини, яка б витягнув з прірви економічну ситуацію в країні.

Журналіст підкреслює, вже сьогодні потрібно визнати, що на новий уряд ляже просто величезна відповідальність, також відповідальність ляже на парламент і на президента. Останній ризикує стати головним винуватцем того, що українці стануть жити набагато гірше, ніж раніше.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist