Новини

Саме через Зеленського українці стануть жити набагато гірше, ніж раніше, – блогер

0

Популярний український публіцист і політолог Віталій Портников у своєму блозі пише про те, що вже з огляду на те, як формувався уряд Олексія Гончарука було зрозуміло, що нічого добре цей Кабмін не доб’ється.

Якщо принцип таємності і політичної лотереї буде дотриманий і при формуванні нового Кабміну, то ніякої надії на краще не потрібно навіть малювати.

Віталій Портников зазначає, ось тільки катастрофа України буде чекати не через півроку роботи нового уряду, а набагато раніше, тому що сьогодні в бюджеті величезна діра.

Без радикальних рішень просто не знайдеться такої людини, яка б витягнув з прірви економічну ситуацію в країні.

Журналіст підкреслює, вже сьогодні потрібно визнати, що на новий уряд ляже просто величезна відповідальність, також відповідальність ляже на парламент і на президента. Останній ризикує стати головним винуватцем того, що українці стануть жити набагато гірше, ніж раніше.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16