Політика

Санду на свою інавгурацію скромно прийшла пішки і заговорила українською мовою

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Новообраний президент Молдови Майя Санду на інавгурацію прийшла пішки, а під час церемонії сказала кілька фраз українською мовою, зазначають Патріоти України.

Всього в інавгураційній промові, яку транслював телеканал Moldova 1, президент Молдови задіяла п’ять мов – молдавську, болгарську, гагаузьку, українську і російську.

“Я буду діяти в інтересах всіх громадян, щоб підвищити рівень життя і вселити впевненість у завтрашньому дні”, – сказала Санду по-російськи.

І додала ламаною українською: “Я буду вимагати від відповідних державних установ вирішувати проблеми громадян”.

Присутні на інавгурації зустріли промову президента оплесками.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16