Новини

Саудівська Аравія поставила Росії останній ультиматум щодо видобутку – деталі

0

Як пише Дзеркало Тижня, Саудівська Аравія поставила Російській Федерації ультиматум і вимагає скоротити видобуток нафти на 1,5 млн барелів, повідомляє Bloomberg.

Ер-Ріяд вимагає від Москви скорочення видобутку на 1,5 мільйона барелів на добу. Ці цифри і стали причиною розбіжностей і розриву угоди “ОПЕК +” в березні. Тоді в Кремлі відмовилися скорочувати видобуток сировини.

Сторони згодні, що видобуток нафти в сукупності треба знизити на 10 мільйонів барелів на день. Питання стоїть в тому, як слід розділити цей обсяг сировини.

Саудівська Аравія стверджує, що її квота зменшиться на 3 мільйони барелів, у ОАЕ, Іраку і Росії — на 1,5 мільйона на добу. Але рахувати пропонується від тих рівнів, що є зараз, вже після того, як країни ОПЕК різко наростили видобуток нафти.

Раніше Ер-Ріяд підняв видобуток з 9,8 мільйона барелів до 12,3 мільйона, це означає, що скорочення відносно березня становитиме лише 0,5 мільйона барелів. У ОАЕ видобуток зріс на мільйон барелів, у Ірану — на 200 тисяч.

Росія не збільшила видобуток сировини за поточний місяць, зберігши її на рівні 11,2 мільйона. У зв’язку з цим вона наполягає, щоб квоти застосовувалися до середнього обсягу за квартал. Поки ці розбіжності подолати сторонам не вдалося.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16