Новини

СБУ прийшла з обшуком на канал “1+1”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У середу, 5 лютого, Служба безпеки України прийшла з обшуком на телеканал “1+1” за адресою Куренівська, 18 в Києві.

Відеотрасляцію запустили на YouTube-каналі “Свободный”.

На кадрах видно, як СБУвці зіткнулися з журналістами. Останні в подиві вимагали показати посвідчення і назвати причину обшуку.

За попередніми даними, СБУ нібито підозрює в скоєнні злочину журналіста Євгена Куксіна. Він заявив на камери, що знає, про що йде мова.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16