Події

СБУ про плівки Суркова-Медведчука: “Через кілька днів усе почуєте і побачите”

0

СБУ зробить висновки щодо оприлюднених ЗМІ аудіозаписів нібито розмови Віктора Медведчука і Владислава Суркова після відповідної експертизи.
Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми “Право на владу” на каналі “1+1” сказав голова СБУ Іван Баканов.

“На сьогодні цей запис не є належним доказом, він підлягає легалізації. Для цього будуть здійснені певні процесуальні дії, зокрема експертиза. Водночас я не можу сказати, які будуть подальші кроки щодо легалізації запису, але я думаю, що через кілька днів ви з медіа все почуєте і побачите”, – зазначив Баканов.

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ оприлюднив запис розмови колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова і Віктора Медведчука, які в 2014 році обговорювали поставки електроенергії в окупований Крим та обмін полоненими на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16