Новини

СБУ проводить обшук в офісі телеканалу 1+1

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Служба безпеки України приїхала з обшуком в офіс телеканалу “1+1”, який належить олігарху Ігорю Коломойському. Офіційна причина перевірки – наразі невідома. Проте за даними джерел, обшук пов’язаний з записом розмови прем’єра Олексія Гончарука.

Інформацію про обшук повідомив народний депутат від “Слуги народу” і колишній журналіст “плюсів” Олександр Дубінський у своєму телеграм-каналі.

Зараз на телеканалі “1+1” за адресою Куренівська, 18 – йде обшук. Маски-шоу організувало СБУ,
– пише Дубінський.

Обшук телеканалу “1+1”: відео

Ймовірно, обшук пов’язаний з прослушкою прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Раніше правоохоронці повідомляли, що запис розмови глави уряду з чиновниками Кабміну нібито монтували на комп’ютері журналіста-розслідувача одного з рейтингових телевізійних каналів. Ним може бути журналіст “плюсів” Євген Куксін.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16