Війна

СБУ роками прослуховувала ватажка терористів “ДНР” Пушиліна

0

Служба безпеки України протягом кількох років прослуховувала ватажка терористів “ДНР” Дениса Пушиліна. Про це журналісту і представнику переселенців з Донецької області в ТКГ Денису Казанському розповів бізнесмен Сергій Ханович, пише ІнфоРЕзист.

За словами бізнесмена, у 2017 році Пушилін відібрав у нього розкішний особняк в Донецьку по вулиці Солов’яненко площею 1500 квадратних метрів, після чого заселився туди з родиною. У свою чергу Ханович був змушений переїхати в Київ.

Бізнесмен звертає увагу на те, що в його донецькому особняку була встановлена система “розумний будинок”, паролі від якої він передав СБУ по приїзду в столицю. Завдяки цій системі в СБУ могли слухати розмови Пушиліна, його родичів і гостей.

“Коли у мене оселився Пушилін, його люди навіть не перевірили, що в цьому будинку є. А я люблю техніку, у мене там “розумний будинок”. І відповідні служби змогли підключитися до внутрішньої мережі”, – зазначив бізнесмен.

Нещодавно, каже Ханович, зазначена система перестала працювати.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist