Політика

СБУ взялася серйозно: Партію Шарія можуть заборонити в Україні

0

Борислав Береза ​​пише на своїй сторінці в Facebook, раніше популярний відеоблогер Анатолій Шарій і його проект здувається і нагадує тепер використаний контрацептив. Нардеп зазначає, якщо ж говорити серйозно, то його анонс від 17 лютого в ефірі одного з телеканалів, про проблеми з реєстрацією у «Партії Шарія» сьогодні став реальністю.

СБУ в ході досудового розслідування у справі про держзраді проросійського блогера Анатолія Шарія виявила помилки під час перереєстрації «Партії Шарія». Фахівці виявили факт внесення завідомо неправдивих даних.

Матеріали про виявлені порушення під час перереєстрації «Партії Шарія» працівники СБУ переслали в Київську міську прокуратуру. І вже прокуратура повинна відреагувати належним чином, детально розібравшись в ситуації. Отже, підсумок цього всього – «Партія Шарія» буде заборонена в Україні.

Борислав Береза ​​зазначає, він особисто хотів би звернутися з вдячністю до всіх співробітників СБУ, причетних до цієї справи. Вони роблять свою справу по захисту інтересів України. Працівники СБУ роблять свою роботу і знаходяться на своїх місцях.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16