Суспільство

СБУ взялася за закарпатських депутатів, які співали гімн Угорщини

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Служба безпеки України перевіряє, чи є склад злочину в діях депутатів сільської ОТГ на Закарпатті, які заспівали після присяги гімн Угорщини.

Про це повідомляє пресцентр СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

“На Закарпатті Служба безпеки України у межах визначеної законодавством компетенції перевіряє інформацію щодо можливих ознак протиправної діяльності в діях депутатів Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади”, – сказано в повідомленні.

У спецслужбі підтвердили, що депутати дійсно 21 листопада після складання присяги виконали національний гімн Угорщини.

“Отримані Службою матеріали щодо цієї події наразі ретельно перевіряються. За результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи реагування”, – пообіцяли в СБУ.

Раніше в соцмережах опублікували відео того, як місцеві депутати Сюртовської ОТГ виконують гімн Угорщини.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16