Політика

“Вважають селюками і бандерівцями”: ексгравець збірної вразив заявою про українську мову

0

Колишній воротар збірної України та донецького “Шахтаря” Рустам Худжамов заявив, що спілкування українською мовою дуже важливо для продовження життя нації.

Про це він повідомив у коментарі tribuna.com.

“Проблема, що в нашій країні вважають селюками українців за те, що ми розмовляємо українською. Розмовляючи українською, ми стаємо селюками, стаємо бандерівцями. Чимось таким не надто хорошим, хоча ми розмовляємо на своїй рідній землі рідною мовою. Я з села під Києвом, розмовляв українською, коли приїхав в команду. Нас зібрали, віддали в одну школу недалеко від бази “Динамо” на Нивках. коли я переходив на українську, мені говорили: “Фу, селюк”. на початку 90-х всі хотіли відокремитися від цього”, – сказав голкіпер.

Варто зазначити, що наразі Худжамов захищає кольори ФК “Маріуполь”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist