Суспільство

Сенцов: На жаль, у владі стає все менше людей, які дбають про інтереси простих українців

0

Олег Сенцов зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що керівники митної та податкової служб раптово «втратили довіру», після чого їх попросили піти. За словами режисера, від Нефьодова і Верланова позбулися миттєво. Раніше точно так же швидко позбулися уряду Гончарука та від генпрокурора Рябошапки.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

До роботи Нефьодова, якщо бути чесним, дійсно є питання. Зате при Верланові податківці змогли наростити обсяги надходжень до бюджету. При цьому звинувачення колишнього глави Мінфіну Уманського, що не затримався на своїй посаді надовго, не витримують ніякої критики. Вивільнені місця у владі поступово заповнюють представники олігархічних груп і люди часів Януковича. Причому, мова йде не тільки про митниці та податкову.

В обмін на це головні телеканали країни не чіпають Володимира Зеленського і показують фільм, як за рік його президентства все змінилося в кращу сторону. Однак реалії зовсім інші.

Сенцов підкреслив, що не є прихильником ні Зеленського, ні Порошенко, ні якогось ще українського політика. Режисер пояснив, що йому не байдужий тільки український народ. На жаль, у владі сьогодні стає все менше людей, які дійсно піклуються про інтереси простих громадян.

Джерело: Replyua.net