Політика

Сенцов: нас переконують, що на відео з неясними фігурами — Антоненко і Кузьменко, а на записах із обличчям — не брат Єрмака

0
Український режисер, активіст і експолітв’язень Кремля Олег Сенцов розкритикував президента Володимира Зеленського через скандал із головою ОПУ Андрієм Єрмаком, брату якого закидають торгівлю державними посадами

Про це Сенцов написав у Facebook.

Сенцов наголосив, що припущення про те, нібито на оприлюднених нардепом-«слугою» Гео Леросом відеозаписах може бути не Денис Єрмак, а інша людина, не витримують критику.

При цьому Сенцов нагадав, що підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета співвідносять з фігурантами відеозаписів, на яких неможливо роздивитися обличь. Натомість на відео з Денисом Єрмаком можна чітко побачити його обличчя.

«Спочатку нас пробували переконати, що на відео, де маячать дві неясні фігури, зафіксовані Антоненко та Кузьменко. А зараз, на записах, де близько видно обличчя, нам кажуть, що може це і не брат голови ОП. У першому випадку президент усе добре роздивився, а у другому заплющив очі?» — написав Сенцов.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16