Політика

Сенцов різко відповів Зеленському через трагедію в Одесі

0

Колишній український політв’язень Олег Сенцов відреагував на заяву президента України Володимира Зеленського, в якій він поставив запитання про те, хто винен в трагедії 2 травня 2014 року в Одесі.

Як Сенцов написав на своїй сторінці в Facebook, незабаром президент може засумніватися і в тому, хто почав війну на Донбасі.

«Якщо главі держави потрібно роз’яснювати, хто винен в трагедії 2 травня, то незабаром у нього можуть виникнути сумніви в тому, хто вбив Небесну сотню і почав війну на Донбасі», – написав він.

Раніше Зеленський заявив в Facebook, що «сьогодні в нашому суспільстві є ряд болючих питань, які потребують чесних відповідей».

«Хто винен в трагедії 2 травня 2014 року – одне з них», – підкреслив глава держави.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися масові зіткнення між патріотично налаштованими громадянами і проросійськими активістами. У результаті конфлікту і подальшої пожежі в Будинку профспілок загинуло 48 осіб, понад 200 отримали поранення.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist