Політика

Сергій Сивохо заявив, що головною проблемою є не військове вторгнення Росії до Криму і на Донбас, а “війна в головах українців”

0

Колишній радник секретаря РНБО, креативний продюсер студії “Квартал 95” Сергій Сивохо заявив, що головною проблемою є не військове вторгнення Росії до Криму і на Донбас, а “війна в головах українців”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Скандальне думка пролунала в інтерв’ю для програми головного редактора сайту “Гордон” Олесі Бацман (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

“У мене немає бажання закінчувати війну в голові Володимира Путіна. Я хочу закінчити війну в головах жителів України”, – сказав він, відповідаючи на питання журналістки про те, чому озвучив таке формулювання, коли був призначений радником РНБО.

Бацман, в свою чергу, уточнила у Сивохо, чи замислювався він про те, що війна триватиме до тих пір, поки президент РФ Володимир Путін не виведе свої війська і не звільнить тимчасово окуповані території.

“Зустрічне питання: Путін забирає війська, віддає території. Ви вважаєте, що ніякого не існує конфлікту в головах між жителями тієї території і цієї території? Ви вважаєте, що все в порядку? Під гнітом пропаганди всі ці шість років, як з тієї, так і з цього боку, невже ви не вважаєте, що їм потрібно буде якось привести в порядок голову і якось жити один з одним? ” – відповів запитанням на запитання екс-радник РНБО.

Пізніше в програмі він спробував згладити свою позицію, але знову повторив тезу російської пропаганди про громадянському конфлікті в Україні.

“Конфлікт на Донбасі багатошаровий. Перший шар – це Україна – Росія. Другий шар це Росія і так званий колективний Захід. І нікуди не дітися – це підштовхувані до конфлікту сили України – Україна. З того і з цього боку. Тому що ми маємо справу з гібридною війною. Один з її методів – це ініціація країною-агресором конфлікту і підтримування його “, – підкреслив Сивохо.