Суспільство

Шабунін: “Розробкою документа для “порятунку Татарова” займалася зокрема Венедіктова”

0

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова займалася розробкою документа для “порятунку” заступника голови ОП Олега Татарова.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

“Татаров вийшов зі “спростуванням” нашої інформації, щодо підготовки в ОП законопроєкту про фактичний демонтаж НАБУ/САП/ВАКС. Оскільки Зеленський заявив, що в Татарова забрали напрям НАБУ/САП, ми в ЦПК схильні вважати, що цей постік Татарова – не є офіційною позицією ОП”, – зазначив Шабунін.

ЦПК опублікував порівняльну табличку підготовленого законопроєкту.

“Отримані нами документи свідчать, що розробкою документа займалася зокрема Венедіктова. Так от, генпрокурор доручила своїм заступникам (і декільком підрозділам) внести в проєкт свої пропозиції. При цьому зробила вона це … офіційним документообігом ОГП.

Відповіді, очевидно, отримала теж офіційно – теж через документообіг ОГП. Штірліц ще ніколи не був таким близьким до провалу… Як ви бачите, Татаров і Венедіктова в носі мали і президента, і очевидний конфлікт інтересів”, – наголосив Шабунін.

Нагадаємо, раніше Шабунін повідомив, що ОП готує терміновий законопроєкт для порятунку Татарова.

Пізніше Татаров повідомив, що влада не працює над законопроєктами щодо зменшення повноважень антикорупційних органів.