Політика

Шабунін: “Щоб врятувати Україну, треба зносити Зеленського”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Другого способу врятувати Україну, крім як “мирним шляхом зносити” президента Володимира Зеленського разом з “продажними ВРУ, КСУ, ОАСК” та іншими, немає.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник ЦПК Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

“Як ми в ЦПК і попереджали генпрокурорка Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовському) такі напрями:

– Спеціалізовану прокуратуру у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу.

– Департамент організації, проц.керівництва розслідування та обвинувачення у провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку з масовими процесами у 2013-2014 роках. (Це департаменти щодо злочинів майдану).

– Департамент проц.керівництва у провадженнях про катування та інші порушення прав громадян правоохоронним органами”, – написав він.

Тепер, за словами Шабуніна, завдяки Зеленському, Медведчук і росіяни контролюють і три надважливі напрями правоохоронної системи України.

“Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою).

Цього разу треба врахувати уроки Революції Гідності. Зносити треба разом з продажними ВРП, КСУ, ОАСК та усіма іншими продажними потворами”, – резюмував керівник ЦПК.

Щоб врятувати країну, треба зносити Зеленського, - Шабунін 01

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16