Суспільство

Шабунін: США назвали депутата Зеленського лялькою Кремля, а Зеленський відмовляється реагувати

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

З великою ймовірністю покривання Зеленським зрадників у своїй команді призведе до того, що необхідні країні гроші доведеться просити в Росії.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін, інформує Цензор.НЕТ.

“США назвали депутата Зеленського частиною мережі впливу Росії… І при цьому Зеленський відмовився реагувати на те, що його депутат є частиною мережі Російського впливу, яка (крім іншого) атакувала вибори в США. Як, на вашу думку, має змінитися ставлення США до України після цього? Відповідь, як на мене, очевидна. Більше того, Єрмак саме такої реакції і добивається. Власне, він це дуже системно робить (захист портновсього Татарова, наприклад)”, – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, з великою вірогідністю покривання Зеленським зрадників у власній команді призведе до того, що необхідні країні гроші доведеться просити в Росії.

“В обмін на що, думаю, пояснювати не треба. Персональні наслідки таких дій для Зеленського і Ко теж усім очевидні: 2004 і 2014 роки тому доказ. Якщо піде за цим сценарієм, потрібно буде назавжди видворити за межі країни не лише політичну “еліту”, а й всю російсько-олігархічно-корупційну шоблу, яка зараз спрямовує/обслуговує Єрмака/Зеленського. Хочуть зробити Україну частиною “русского міра”? Нехай там і живуть, а не разом з родинами насолоджуються благами Західного Світу”, – підсумував Шабунін.

Нагадаємо, 11 січня Міністерство фінансів США ввело санкції проти 7 громадян і 4 організацій з України, які, за його інформацією, пов’язані з народним депутатом Андрієм Деркачем – Вашингтон вважає його “російським агентом”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16