Новини

Шантаж і терор: викрито жорстокий план Кремля по ескалації на Донбасі

0

Ескалація бойових дій в зоні ООС відбувається через бажання Кремля натиснути на українську владу і змусити її прийняти російські умови.

Про це “Апострофу” в інтерв’ю розповів російський політолог Андрій Піонтковський.

За його словами, мета Росії – вивести Україну на “російське визначення миру”.

“А це, як кажуть в Москві, приєднання України до ОРДЛО. Вони хочуть, щоб українські війська пішли з лінії поділу – і відкрили двом армійським корпусам шлях в Україну. Адже в так званій “конституції ОРДЛО” в грудні вони вже позначили свою першу мету – розширення території ОРДЛО до кордонів Донецької і Луганської областей”, – вважає Піонтковський.

Політолог зазначає, що загострення ситуації відбувається саме з російської сторони.

“Ескалація на Донбасі – це дія шантажиста. Росія – це держава-терорист. Вони будуть вбивати українських військовослужбовців до тих пір, поки Зеленський остаточно не погодиться на їх умови. Але Зеленський і його “партія миру” боїться сказати про те, як Росія бачить світ”, – говорить експерт.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16