Політика

Шарій до закарпатців та галичан: Ви не люди, а “бидло” та “раби”, і не маєте право існувати (ВІДЕО)

0

Промосковський блогер Анатолій Шарій зробив заяву, яка ображає жителів Західної України – закарпатців та галичан.

Нагадаємо, Анатолій Анатолійович Шарій (нар. 20 серпня 1978, Київ) — проросійський відеоблогер, колишній журналіст. З 2012 року живе за кордоном, має статус політичного біженця в Литві. За інформацією українських ЗМІ, політиків та СБУ, Комітету визволення політ’язнів, веде російську пропаганду з дискредитацією України. Багатьма оглядачами звинувачується в українофобії, зокрема на підставі його ксенофобних висловлювань про українців.

Колишній активіст гомофобної організації «Любов проти гомосексуалізму». Лідер політичної партії «Партія Шарія», члени та керівники якої помічені в участі в російських пропутінських організаціях. Відомим став після Революції гідності, створивши у 2014 році відеоблог на YouTube, де в глузливій манері критикує українські ЗМІ, проукраїнськи налаштованих персоналій, а також російських несистемних політиків, опозиційних до Путіна.

Неодноразово дискредитував українську символіку (мова, герб, прапор, гімн) та публікував неправдиві дані у відео. Особливу увагу приділяє критиці влади України після 2014 року.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist