Суспільство

Шарій – нардепу ОПЗЖ Волошину: “Я знаю, як зробити, щоб владі стало вигідно саджати їх, а не нас”.

0

Проросійський пропагандист Анатолій Шарій і народний депутат від “Опозиційною платформи – За життя” Олег Волошин обговорювали, як можна посадити в СІЗО супротивників Шарія, які напередодні побилися з прихильниками Шарія.

Їхнє листування вдалося зняти парламентському кореспонденту видання “Букви”, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Шарія, до нього прихильно ставляться люди, які перебувають за ґратами.

Шарій: Дякую. Відморозки є відморозками до камери. І якщо вони почнуть хоч на день потрапляти в СІЗО, їм кінець. Тому що той світ до мене дуже доброзичливо налаштований і буде перевиховання. Під відео.

Волошин: В цьому не сумніваюся. У здатності влади посадити є великі сумніви.

Шарій: Я знаю, як зробити, щоб владі стало вигідно садити їх, а не нас.

Волошин: Дуже радує, що ти так швидко розібрався в Зеленському

Шарій - нардепу ОПЗЖ Волошину: Я знаю, як зробити, щоб владі стало вигідно саджати їх, а не нас 01Шарій - нардепу ОПЗЖ Волошину: Я знаю, як зробити, щоб владі стало вигідно саджати їх, а не нас 02

Вранці в середу, 17 червня, прихильники партії Шарія влаштували акцію проти президента Володимира Зеленського під стінами ОП.

Паралельно націоналісти організували контракцію під назвою “Київ не для Шарія”. Участь в ній взяли представники “Демократичної сокири”, “Руху ветеранів України” і “дружніх патріотичних організацій”.

Протягом дня між прихильниками і противниками Шарія відбулися кілька зіткнень.

За даними поліції Києва, на станції метро “виникла словесна перепалка, яка перейшла в бійку із застосуванням газових балончиків”, а її учасниками були “двоє агресивно налаштованих чоловіків і група осіб”.

Під час акції протесту прихильники Шарія в оточенні поліції приходили до дому Президента Володимира Зеленського.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist