Суспільство

Шарій погрожує “опустити” у в’язниці Стерненка, засудженого проросійським суддею з Донецька

0
Після “репресій” проти Медведчука шістки московського режиму оскаженіли, випробовуючи українську державу та громадськість на міцність. Патріоти сподіваються, що удаваний політемігрант Шарій врешті опиниться в нашій в’язниці, де отримає все що заслужив

Промосковська мразь куражиться. Спочатку одіозний суддя-“біженець” засуджує відомого українського активіста за те, що не дав себе зарізати російськимм найманцям в Одесі. Далі прокремлівська бидлота, що отримала в ЄС притулок в часи Януковича підхоплює естафету, щоб розчавити українців ще більше, зазначають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Так пропагандист Анатолій Шарій, якому нещодавно повідомили про підозру, погрожує влаштувати напад на активіста Сергія Стерненка у в’язниці. Про це в Facebook повідомив Володимир Фомічов.

“Такий вигляд має “пєтушиная” камера. В арештантському народі вона називається гарем. А може якась жорстка козлятня. За всіма поняттями у в’язниці люди братани і живуть у взаємоповазі, незалежно від політичних поглядів. А цей скрин дуже непорядний”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Стерненка засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі у справі про викрадення людини.

Пізніше представники об’єднання “Рух опору капітуляції” у зв’язку з винесенням вироку активісту Стерненкові анонсували проведення акції протесту в Києві на вул. Банковій, де розташований офіс президента України.