Суспільство

Шарій похвалився виграним судом у “Української правди”, але виявилося, що вона фейкова

0

Блогер Анатолій Шарій заявив про виграний позов у ТОВ “Українська правда”, яке не має ніякого відношення до однойменного інтернет-видання. Про це він написав у Facebook.

Зокрема, Шарій опублікував копію рішення Печерського суду Києва від 4 грудня. У тексті вказано код ЄДРПОУ товариства, яке програло суд. Це -ТОВ “Інформаційне агентство ” Українська правда”. Саме агентство УП зазначає, що відповідний код та адреса йому не належать.

Блогер подав до суду з метою захистити свою честь, гідність і ділову репутацію. Суд нібито визнав недостовірною і зобов’язує вказане ним ТОВ спростувати інформацію про Шарія в статті, опублікованій на сайті УП.

У самому виданні зазначають, що йдеться про статтю ”Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу”. У ній Шарія назвали “блогером, якому раніше бонзи ПР замовляли сюжети у війні один з одним”.

Примітно, що рішення на користь Шарія прийняв Вовк з Печерського суду, який колись наказав зняти підозру зі скандального судді Вовка з Окружного адміністративного суду Києва.