Суспільство

Шарій похвалився виграним судом у “Української правди”, але виявилося, що вона фейкова

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Блогер Анатолій Шарій заявив про виграний позов у ТОВ “Українська правда”, яке не має ніякого відношення до однойменного інтернет-видання. Про це він написав у Facebook.

Зокрема, Шарій опублікував копію рішення Печерського суду Києва від 4 грудня. У тексті вказано код ЄДРПОУ товариства, яке програло суд. Це -ТОВ “Інформаційне агентство ” Українська правда”. Саме агентство УП зазначає, що відповідний код та адреса йому не належать.

Блогер подав до суду з метою захистити свою честь, гідність і ділову репутацію. Суд нібито визнав недостовірною і зобов’язує вказане ним ТОВ спростувати інформацію про Шарія в статті, опублікованій на сайті УП.

У самому виданні зазначають, що йдеться про статтю ”Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу”. У ній Шарія назвали “блогером, якому раніше бонзи ПР замовляли сюжети у війні один з одним”.

Примітно, що рішення на користь Шарія прийняв Вовк з Печерського суду, який колись наказав зняти підозру зі скандального судді Вовка з Окружного адміністративного суду Києва.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16