Політика

Шарій пригрозив Стерненко “розправою” у в’язниці: адвокати активіста просять про захист

0

Лідер “Партії Шарія” проросійський блогер Анатолій Шарій, який переховується в Іспанії,  із захопленням сприйняв вирок українському активісту Сергію Стерненко.  Він натякнув на розправу над ним у в’язниці.

Неоднозначну заяву Шарій опублікував на своєму каналі в Telegram

Шарій повідомив, що після оголошення вироку Стерненко нібито відправили в корпус, де відбуває ув’язнення давній недруг активіста.

“За дві камери від нього сидить такий собі Лазарєв, якого Стерненко допоміг посадити на 15 років. Йому втрачати нічого. Він реально може щось зробити Стерненко”, – написав проросійський блогер.

Він також опублікував фото, на якому Стерненко радіє на тлі укладеного Лазарева.

“Ось такі фото – це дуже погано”, – написав Шарій.

Варто зазначити, що адвокати Стерненко зараз домагаються його перекладу в Київ через “загрози життю”.

З тривожним постом про Стерненко виступив в Facebook і депутат Верховної Ради Єгор Чернів.  Він зазначив, що з групою депутатів подав прохання про переведення засудженого до столиці з метою його безпеки.

“Сьогоднішній вирок, який ґрунтується лише на показаннях потерпілого, приклад гнилої судової та правоохоронної систем. Потрібно міняти з кореня”, – написав нардеп.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16