Суспільство

Шахти Ахметова відновлять роботу завдяки рішенню Міненерго щодо зупинки АЕС

1

Енергохолдинг «ДТЕК» Ріната Ахметова готовий вивести з простою два вугільні підприємства, щоб виконати оновлений прогноз балансу електроенергетичної системи, затверджений Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища, інформує Інфо-Резист. Про це генеральний директор “ДТЕК Енерго” Дмитро Сахарук заявив у ході селекторної наради в Мінекоенерго, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми проаналізували затверджений баланс (прогнозний баланс електроенергетичної системи, – ред.) і бачимо, що вугілля затребуване для забезпечення затвердженого балансу. Ми підготували і подали Міністерству вугільний баланс”, – повідомив він.

За його словами, підприємство “Павлоградвугілля” потрібно вивести з простою з 15 травня, а “Добропіллявугілля” – з 1 червня.

Також Сахарук зазначив, що слідом за оновленням виробничого і паливного балансів необхідно прийняти економічний баланс ринку, щоб компанії розуміли як працювати в поточних умовах дефіциту коштів у ринку.

У свою чергу в. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславец повідомила, що економічний баланс обговорять у ході найближчого засідання антикризового енергетичного штабу 12-13 травня.

Нагадаємо, Мінекоенерго переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік через критичну ситуацію на ринку. Зокрема, документом обмежили вироблення електроенергії державними АЕС. Перевагу отримали ТЕЦ і “зелена” енергетика, найбільшим власником яких є ДТЕК Ріната Ахметова.

Група народних депутатів звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмыгаля з проханням не відключати атомні енергоблоки. ДБР відкрило справу проти чиновників Мінекоенерго через рішення про скорочення виробництва електроенергії на АЕС.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist