Новини

Шевронів своїх не скинув: «Квартал 95» у день розстрілів на Майдані згадав про «Беркут»

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Українці у соцмережах бурхливо обговорюють неоднозначний допис у фейсбуці студії «Квартал 95». 20 лютого, у роковини розстрілів на Майдані, кварталівці опублікували текст своєї пісні з рядком «Шевронів своїх не скинув» та ілюстрували його фотографією Героїв Небесної Сотні.

Допис «Кварталу 95» спровокував обурення: люди у коментарях одразу нагадали кварталівцям, що шеврони на Майдані були тільки у «Беркута».

Ось текст, який опублікували у фейсбуці «Кварталу 95»:

  • Я не забуду вогонь у центрі столиці,
  • І мужні навколо лиця – країна сильних людей!
  • Я пам’ятаю, хто за країну загинув,
  • Шевронів своїх не скинув. Країна мужніх людей.

Ці слова про шеврони – з пісні кварталівців за 2017 рік, у виконанні якої брав участь і чинний президент Зеленський. Рядок про шеврони стосувався українських військових у Криму, які не зрадили Україну та виступили проти агресора – не скинувши шеврони з форми Збройних сил України.

Нарукавний шеврон – позначення військового звання, вислуги років тощо, нашите на рукав військової форми.

Однак 20 лютого – день роковин розстрілів на Майдані. І допис кварталівці ілюстрували відповідним фото – Героїв Небесної Сотні. Причому чому саме так вони зробили – жодних пояснень не було, попри численні запитання у коментарях.

Майдан
Допис кварталівців у фейсбуці, який обурив українців / Скріншот

Як реагували українці у коментарях – дивіться на фото:

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16