Новини

Шевронів своїх не скинув: «Квартал 95» у день розстрілів на Майдані згадав про «Беркут»

0

Українці у соцмережах бурхливо обговорюють неоднозначний допис у фейсбуці студії «Квартал 95». 20 лютого, у роковини розстрілів на Майдані, кварталівці опублікували текст своєї пісні з рядком «Шевронів своїх не скинув» та ілюстрували його фотографією Героїв Небесної Сотні.

Допис «Кварталу 95» спровокував обурення: люди у коментарях одразу нагадали кварталівцям, що шеврони на Майдані були тільки у «Беркута».

Ось текст, який опублікували у фейсбуці «Кварталу 95»:

  • Я не забуду вогонь у центрі столиці,
  • І мужні навколо лиця – країна сильних людей!
  • Я пам’ятаю, хто за країну загинув,
  • Шевронів своїх не скинув. Країна мужніх людей.

Ці слова про шеврони – з пісні кварталівців за 2017 рік, у виконанні якої брав участь і чинний президент Зеленський. Рядок про шеврони стосувався українських військових у Криму, які не зрадили Україну та виступили проти агресора – не скинувши шеврони з форми Збройних сил України.

Нарукавний шеврон – позначення військового звання, вислуги років тощо, нашите на рукав військової форми.

Однак 20 лютого – день роковин розстрілів на Майдані. І допис кварталівці ілюстрували відповідним фото – Героїв Небесної Сотні. Причому чому саме так вони зробили – жодних пояснень не було, попри численні запитання у коментарях.

Майдан
Допис кварталівців у фейсбуці, який обурив українців / Скріншот

Як реагували українці у коментарях – дивіться на фото:

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist