Суспільство

“Ще одна невиконана обіцянка Зеленського”: Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Міністр внутрішніх справ Аваков таємно зустрічався з Коломойським, Фуксом і Котвицьким, віцепрем’єр Уруський – з Кауфманом, а глава правління “Нафтогазу” Коболєв – з Кіперманом.

Про це йдеться у розслідуванні програми “Схеми”, повідомляє Цензор.НЕТ.

Журналісти нагадують, що кандидат у президенти Володимир Зеленський у травні 2019 року обіцяв, що в разі його перемоги відносини влади з великим бізнесом будуть прозорими. “Більше жодних кулуарних переговорів, нічних візитів в АП”, – говорив тоді Зеленський.

За даними “Схем”, олігарх Ігор Коломойський 13 листопада зустрічався з главою МВС Арсеном Аваковим на території міністерства.

“Я заїхав, у Арсена Борисовича був, каву випив. Давно не бачилися. Жодних справ”, – прокоментував цей візит Коломойський.

Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами всупереч обіцянкам Зеленського, - ЗМІ 01

BMW Коломойського заїжджає на територію Міністерства внутрішніх справ

Також для зустрічей з Аваковим в міністерство внутрішніх справ приїжджали бізнесмени Фукс і Котвицький, стверджують журналісти. При цьому обоє вони використовували номери прикриття.

“Зв’язатися з Ігорем Котвицьким до ефіру “Схемам” не вдалося. Аваков на прохання про коментар також не відповів. Як і Павло Фукс”, – пояснили журналісти.

Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами всупереч обіцянкам Зеленського, - ЗМІ 02

Автомобіль бізнесмена Павла Фукса за 3 дні змінив 3 номери прикриття, стверджують “Схеми”

Віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського журналісти помітили, коли він виходив із будівлі, в якій розташовано офіс бізнесмена Кауфмана. Незабаром з будівлі вийшов і сам Кауфман, при цьому його супроводжував охоронець, який раніше був з Уруським.

Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами всупереч обіцянкам Зеленського, - ЗМІ 03

З офісу Кауфмана виходить спочатку Уруський …

Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами всупереч обіцянкам Зеленського, - ЗМІ 04

… а потім і сам Кауфман. Його супроводжує той самий охоронець, що був з Уруським.

А глава правління НАК “Нафтогаз” Коболєв, за даними програми, зустрічався в готелі “Хаятт” з представником групи “Приват” Кіперманом. Зустріч відбулася 21 жовтня, майже до того, як Верховна Рада підтримала законопроєкт, який передбачає, що “Укрнафта” погасить свої борги перед бюджетом із коштів, які їй фактично нададуть із бюджету через НАК “Нафтогаз України”.

Представники влади продовжують таємно зустрічатися з олігархами всупереч обіцянкам Зеленського, - ЗМІ 05

Коболєв після зустрічі з Кіперманом у готелі “Хаятт”

“Не зважаючи на одну з головних обіцянок команди кандидата Зеленського: що відносини між чиновниками і олігархами, які в разі його перемоги мали стати публічними і прозорими – за його президентства, і досі залишаються таємними і кулуарними”, – роблять висновок журналісти. 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16