Аналітика

Що потрібно Україні для залучення інвесторів

0

Загальний імідж України, який зробить її привабливою для інвесторів, неможливо змінити за допомогою слоганів і логотипів, його формує поведінка лідерів країни з сфер політики, бізнесу, культури і суспільного життя.

Таку думку висловив “Апострофу” незалежний політичний радник з питань побудови національного бренд-іміджу держави, національної ідентичності та репутації, визнаний провідним світовим фахівцем в цій галузі, автор концепції національного брендингу Саймон Анхольт.

За словами експерта, продаж товарів і послуг країни дуже сильно відрізняється від поліпшення її іміджу. Якщо в першому випадку для досягнення мети досить переконливих меседжів про переваги, то для того, щоб змусити людей по всьому світу любити і цінувати країну і захоплюватися нею, цього не достатньо.

“Люди не змінять свою думку про країну тільки тому, що уряд витрачає купу грошей, кажучи людям, що саме вони повинні думати про неї. Це називається державна пропаганда і на міжнародному рівні вона просто не працює … Витрачання грошей на логотипи, слогани, PR- і іміджеві кампанії, щоб змінити “бренд” країни – це просто трата грошей. з жодною країною це не спрацювало – значить і з Україною не вийде “, – пояснює Саймон Анхольт.

Загальний імідж країни, за його словами, створює поведінці лідерів країни з сфер політики, бізнесу, культури і суспільного життя. “Вони і тільки вони відповідальні за побудову і підтримку доброго імені країни – це завдання не можна передати конкретному агентству або делегувати держслужбовцям”, – підкреслив експерт.

На підставі ретельного досліджень іміджу країн, які Саймон Анхольт проводить з 2005 року, він прийшов до висновку, що люди не захоплюються країнами через їх успіху, багатства або краси.

“Вони захоплюються країнами, які роблять найбільший внесок у міжнародне співтовариство. Людей з інших країн не цікавить, чи успішна Україна, багата вона чи красива, чи успішно працює уряд – ці чинники важливі тільки для людей, які живуть всередині країни. А всіх інших цікавить , чи є вона відповідальним членом міжнародного співтовариства. чи є вона чистим донором для світу, в якому ми живемо, вкладає вона і нічого не просить взамін, або вона – тягар для планети “, – уклав екперт.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16