Суспільство

“Щоб економити!”: В окупованому Криму будуть ховати людей в картонних трунах

0

В окупованому Росією Криму почали робити труни з картону – такі вироби для поховання та кремації, за задумом виробників, дозволять заощаджувати гроші та менше забруднювати ґрунт і ґрунтові води. Про подібні переваги картонних трун і їх екологічності йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Mash, передають Патріоти України.

За словами керівника “Національної меморіальної компанії” в Севастополі Михайла Ремеза, труни з щільного картону з гідроізоляцією важать не більше 5 кілограмів, але здатні витримати масу до 120 кілограмів.

Крім того, такі картонні коробки з екологічних матеріалів при кремації здатні згоряти за 3-5 хвилини, що значно знизить споживання деревини для подібних випадків.

Також замовники можуть вибрати декор і колір труни на свій розсуд, а щоб надати індивідуальність на кришці можливе нанесення за допомогою принтера будь-якого фотодруку.

“Картонні коробки стали робити на півострові не просто так”, – зазначається в публікації.

У мережі відреагували на таку ініціативу неоднозначно: деякі критикують і сміються над похоронним ноу-хау, “розвивають тему” і пропонують ще більш економічні варіанти поховання.

  • Нарешті дійшли руки, при такій смертності скоро ліс закінчиться, ну а місця всім вистачить
  • У картонних коробках, як кота. Не те щоб я проти екології, але це якось трешово дуже
  • Наступний апгрейд – мішок паперовий похоронний… можу підказати виробників, до речі
  • У дощову погоду не ховати.
  • В коробці від телевізора давайте ховати.