Політика

“Щоб вони знали!”: Лукашенко пригрозив Зеленському за “розпалювання безладів”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

“Президент” Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі, доручив Міністерству закордонних справ РБ попередити Володимира Зеленського та лідерів інших європейських країн про відповідальність “за розпалювання безладів”

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на держагентство “БЕЛТА”, про це він заявив під час засідання Ради безпеки РБ.

Лукашенко доручив організувати роботу з доведення до керівників західних держав інформації про ситуацію в Білорусі.

“Їм просто потрібно розповідати, що відбувається в Білорусі. Щоб цю інформацію отримали і Меркель, і Макрон, і Дуда, і Науседа, і інші, і Зеленський. Щоб вони знали, що відбувається в Білорусі, офіційну точку зору і попередити їх (не соромитися) про відповідальність за розпалювання безладів”, – наголосив “президент”, який захопив владу у Білорусі.

За його словами, фінансування заворушень – це і є розпалювання.

“І ми бачимо сьогодні, що це фінансування триває”, – підсумував Лукашенко.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16