Суспільство

Шкідлива для здоров’я: Супрун порівняла Фокіна зі шкідливою консервою

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Колишня в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун порівняла звільненого з посади заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна зі шкідливою консервою. Колаж зі знімком Фокіна вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Супрун написала черговий пост про здоровий спосіб життя і вирішила проілюструвати його жартівливим колажем. Вона розповіла про те, яка консерва є корисною і яка шкідлива для здоров’я.

“Як відрізнити шкідливу консерву від корисної”, – підписала Супрун колаж.

Зліва фото Фокіна, якому протиставляється знімок консервованих овочів, які Супрун називає корисними.

Багато користувачів оцінили гумор і написали про те, що ілюстрація до посту підходить ідеально і показує, що прострочена консерва шкідлива. Також Супрун називали “тролем 80-го рівня”.

  • Вітольд Фокін, виступаючи в комітеті Ради, заявив, що “не бачить жодного підтвердження” війни між Росією і Україною.
  • 30 вересня президент Володимир Зеленський своїм указом звільнив Фокіна з ТКГ.
  • Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що не знав позицію свого екс-заступника Фокіна.
  • Внучка Фокіна, співачка Маша Фокіна розповіла, як незнайомі люди висловлюють їй захоплення на адресу її діда після його звільнення зі складу української делегації в ТКГ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16