Суспільство

“Школа онлайн” замість уроку “Російська агресія проти України” показала урок із боксером Усиком про науково-технологічну революцію

0

“Всеукраїнська школа онлайн” замість уроку із темою “Російська агресія проти України” показала урок із боксером Усиком про науково-технологічну революцію, пише Українська правда.

Джерело: “Радіо свобода

Деталі: У розкладі для 11 класу на сайті Міністерства освіти і науки вказано, що в рамках предмету “Всесвітня історія” буде викладено тему “Агресія Росії проти України у 2014 році. Російсько-українська війна”.

Втім, на офіційному каналі Міністерства освіти і науки в Ютуб замість оголошеного уроку вийшов інший – про науково-технологічну революцію, відзнятий за участю боксера Олександра Усика.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist