Політика

“Шльопали ушльопки по площі”: Сенцов розніс концерт до Дня Незалежності

0

Офіційна урочиста церемонія до Дня Незалежності на Софійській площі в Києві добре висвітлює, що відбувається в голові президента, його оточення та їхніх прихильників.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав ексв’язень Кремля, режисер Олег Сенцов, передає Цензор.НЕТ.

“Шльопали ушльопки по Софіївській площі. Те, що там відбулось, дуже гарно висвітлює, що насправді відбувається в голові президента, його оточення та їхніх прихильників. Попсовий шабаш з російським присмаком, обіцянки провести парад Перемоги над ворогом за відсутності розуміння як це може статися, навіть якщо режим тиші протримається сотні років.

Як же добре, що поруч з цим фальшивим світом існує справжній, де люди, які знають ціну слів та дій, йдуть спокійними колонами в камуфльованому одязі, а люди на вулицях кажуть їм: “Дякуємо!” – розповів Сенцов.

Нагадаємо, офіційна урочиста церемонія до Дня Незалежності завершилася попурі пісень українською та російською мовами: Сердючка виступала на даху вагона. Також у Києві до Дня Незалежності відбувся Марш захисників України.

Сенцов про офіційну церемонію до Дня Незалежності: Гарно висвітлює, що відбувається в голові президента - попсовий шабаш з російським присмаком 01

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16