Новини

Шмигаль попередив про можливу економічну кризу в Україні

0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні можлива економічна криза, який буде наслідком світової.

Про це глава уряду сказав під час засідання Кабміну в середу, 18 березня. “Можлива економічна криза в Україні, яка буде наслідком світової. Ми у цьому не сумніваємось. Це виклик і для уряду, і для бізнесу. Щодня ми зустрічаємось з великим бізнесом, з асоціаціями, ведемо перемовини”, – сказав прем’єр-міністр.

На сьогодні в Україні є домовленості про створення низки координаційних центрів, зокрема, координаційного центру з економічного порятунку і протидії світовій фінансовій кризі.

“Сьогодні до кінця дня маємо затвердити склад такого органу. Це буде громадський, бізнесовий орган, який матиме широкі повноваження в частині формування порад щодо подальшої політики і дій”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що дав розпорядження міністру розвитку економіки розробити декілька сценаріїв можливих економічних наслідків для України в теперішніх умовах, аби на них можна було оперативно реагувати.

Також голова уряду сказав, що продовжується активна робота з МВФ щодо виділення допомоги Україні.

“У вівторок відбулась зустріч з послами країн “великої сімки”, щодня відбуваються переговори з МВФ в селекторному режимі, ми просуваємось вперед щодо фінансової підтримки від цієї організації. Є розпорядження міністра фінансів. Сподіваємось на позитивний результат. Є позитивні сигнали від МВФ”, – повідомив Шмигаль.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist