Новини

Шмигаль поставив крапку щодо постачання води в Крим

0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Україна буде постачати воду в окупований Крим виключно для потреб населення, а не промисловості чи військових об’єктів.

Про це він заявив під час години запитань до Уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 6 березня.

“Я вчора чітко висловлювався щодо води в Крим. Ми не будемо постачати воду для потреб промисловості та військових об’єктів. Будемо надавати в разі необхідності воду українцям для господарських потреб та пиття. Хоч цистернами, хоч бутлями, хоч каністрами. Ми маємо це забезпечити. Це наш обов’язок. Крапка”, – сказав Шмигаль.

За його словами, йдеться не про промислове постачання води, а про обов’язок перед українцями в Криму. Прем’єр звернувся до депутатів із проханням не політизувати й не маніпулювати цим питанням.

У відповідь на його слова нардепка від фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко заявила, що давати воду півострову – це відтерміновувати повернення Донбасу й Криму. Адже згідно з Женевською конвенцією відповідальність за анексовані території несе держава-окупант.

Пізніше нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко заявив у своєму Telegram-каналі, що Шмигаль пообіцяв, що не буде відновлювати водопостачання в Крим.

“Особисто щойно поговорив з Денисом Шмигалем про ситуацію з водою в Криму… У відповідь прем’єр гарантував мені, що водопостачання по каналу не буде відновлено. Також не може йти мови про продаж води Росії. З його слів, він мав на увазі, що Україні доведеться реагувати, якщо окупант перестане давати воду людям і влаштує геноцид в Криму. Я йому відповів, що тоді це буде компетенція Гаазького трибуналу. Адже Україна все одно не має доступу до людям в Криму. Тепер подивимося, чого варте його слово”, – зазначив нардеп.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16