Глава уряду Шмигаль закликав підприємців припиняти свої бізнеси. При цьому Шмигаль не подумав про те, що карантин пройде, а треба буде комусь платити податки в бюджет, який влада буде подавати у вересні на затвердження ВР. А ще в наступному місяці тим самим підприємцям потрібно буде платити комунальні платежі колишньому шефу Шмигаль за світло — Ахметову. Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаева.

Вона зазначає, в європейських країнах почали рахувати кількість безробітних після простою і як це вплине на економіку, а у нас — зупиняйте бізнес. До слова, кількість людей в депресії і з алкоголізмом в нашій країні після простою значно зросте. Вже зараз можна побачити компанії чоловіків в супермаркетах, які закуповуються бухлом більше, ніж зазвичай. Та й взагалі стиль подачі важливої ​​інформації у керівників, якщо все так складно з коронавируса в Україні, — викликає питання.

Марина Данилюк наголошує, треба бути ближче до народу, якщо так страшно. Ось міністр оборони Ізраїлю Нафталі Беннет прес-конференції дає з карантинних центрів. А герцоги Кембриджські не злякалися, а пішли і особисто подякували медикам за порятунок британців. Меркель не купила Мерседес під час пандемії, а пішла на карантин після контакту із зараженим.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.