Різне

Шмигаль просить бізнес поставити на паузу свою діяльність, не думаючи про те, що треба буде комусь платити податки в бюджет

0

Глава уряду Шмигаль закликав підприємців припиняти свої бізнеси. При цьому Шмигаль не подумав про те, що карантин пройде, а треба буде комусь платити податки в бюджет, який влада буде подавати у вересні на затвердження ВР. А ще в наступному місяці тим самим підприємцям потрібно буде платити комунальні платежі колишньому шефу Шмигаль за світло – Ахметову. Про це у своєму блозі пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаева.

Вона зазначає, в європейських країнах почали рахувати кількість безробітних після простою і як це вплине на економіку, а у нас – зупиняйте бізнес. До слова, кількість людей в депресії і з алкоголізмом в нашій країні після простою значно зросте. Вже зараз можна побачити компанії чоловіків в супермаркетах, які закуповуються бухлом більше, ніж зазвичай. Та й взагалі стиль подачі важливої ​​інформації у керівників, якщо все так складно з коронавируса в Україні, – викликає питання.

Марина Данилюк наголошує, треба бути ближче до народу, якщо так страшно. Ось міністр оборони Ізраїлю Нафталі Беннет прес-конференції дає з карантинних центрів. А герцоги Кембриджські не злякалися, а пішли і особисто подякували медикам за порятунок британців. Меркель не купила Мерседес під час пандемії, а пішла на карантин після контакту із зараженим.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16