Новини

“Шо ти, бл*ть, несеш!” Соколова рознесла терориста, який хотів влаштувати війну в Бердянську

0

Журналістка Яніна Соколова різко висловилася про терориста, який закупив понад тисячу одиниць зброї, щоб “захищати” пам’ятник Леніну в Бердянську Запорізької області.

У новому випуску свого шоу “Вечір з Яніною Соколовою” вона прокоментувала пропагандистський випуск новин, де показали чоловіка.

За словами терориста, після інформації про майбутній демонтаж пам’ятника Леніну в місті, “небайдужі громадяни Бердянська” зібралися і почали “чергування” для його захисту. Однак, як розповів терорист, він потрапив в полон до “майдаровців”.

“Само по собі назріло питання, що треба захищати себе, захищати свої сім’ї. І було вирішено привезти зброю. Близькі за духом товариші з Криму допомогли нам. СБУ звичайно переграла, тому ми потрапили в засідку”, – розповів він.

Соколова зазначила, що терориста обміняли в грудні 2019 року.

“Шо ти бл*ть несеш! Ти, г*андон, через пам’ятник Леніну вирішив завезти в мирне місто зброю? Скільки там у тебе в посилочці було? 88 автоматів Калашникова, 24 гранатомета, 900 гранат, 20 тисяч набоїв. У травні? Коли до Бердянську в дитячі табори з’їжджаються відпочивати тисячі дітей. Через ср*ну бронзову болванку? Шо ти за мр* зь така? Ти в своєму рідному місті був готовий війну почати? Яка така смертельна небезпека тобі загрожувала?” – сказала Соколова.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16