Суспільство

Шрайк: Цілий місяць країна сидить на карантині. Бізнеси банкрутують. І тут, бл…дь, виявляється, що ходити в церкву – без проблем! Боженька всіх урятує

0

Вибачте, але мене розриває.

Цілий, бл…дь, місяць країна сидить на карантині. Місяць, бл…дь. Бізнеси банкрутують. Економіка летить у п…зду. Усе заради того, щоб згладити епідемію.

Закривають парки. Зупиняють транспорт. Вживають жорстких заходів. Усе тому, що наша медична система завалиться в момент і буде х…єва хмара померлих, якщо допустити стрибок захворювання.

Магазинчики закриті, без собаки хер куди підеш. Діти дивляться на гівняних телеканалах гівняні уроки. Без маски – штраф. Без паспорта – штраф.

І тут, бл…дь, виявляється, що ходити в церкву – без проблем! Боженька всіх урятує. 26 монахів Лаври вже врятував, до того ж одного до смерті, урятує і вас! (Загальна кількість хворих у Києво-Печерській лаврі перевищила вже 90 осіб.).

Я дупля не б’ю, чому в релігійній Італії церкви закрили, чому папа римський служить на самоті на величезному порожньому просторі, а нам просто п…здець як необхідно дати можливість побризкати на гілочки водою.

Ау, релігійні! Ви мені скажіть, як люди набожні, ви Біблію читали? Де там, бл…дь, про освячення верби? Це людський звичай, а не божественний закон. Традиція. Люди не можуть придумувати закони для Бога, а сам Бог нічого про гілочки не говорив.

І заради цього простого звичаю ви ставите під загрозу своє життя? І, що важливіше, чужі? Соррі, але це п…здець.

Джерело: Роман Шрайк / Facebook