Війна

Штаб ООС і Офіс президента «не помітили» загибелі українських військових, – волонтер

0

Український блогер і волонтер Наталя Юсупова пише на своїй сторінці в Facebook, що одного українського воїна вбив ворожий снайпер. Також знайшли тіла двох загиблих бійців. Сьогодні в госпіталі помер воїн від важкого поранення. Ще два бійця зазнали поранення. Це все за одну добу.

Наталя Юсупова зазначає, при цьому штаб ООС повідомляє, що у них все під контролем. Отже, можна прийти до висновку, що нічого екстраординарного не відбулося і в цілому і далі дотримуємося перемир’я. На Банковій раді, що немає великого наступу російських військ, а то, що кілька бійців російські терористи поклали – це так буває.

Волонтер зазначає, та людина, яка називає себе головнокомандувачем, як завжди мовчить і робить вигляд, що у нього все під контролем і Україна рухається до миру. Офіс президента пише, що Леонід Кравчук там щось сказав. Публікують висловлювання людини, яка взагалі не має відношення до керівництва. «В країні немає адекватних керівників, це як би летить літак без екіпажу. Зрозумійте, що ми летимо на автопілоті з підбитим крилом, управляти нікому», – резюмувала Наталія Юсупова.

Джерело: Replyua.net