Політика

Штепа знову зібралася в мери Слов’янська: в мережі обурилися

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У Слов’янську з’явилися агітаційні білборди з колишньою міською головою цього населеного пункту Нелею Штепою, що викликало жваве обговорення в мережі.

Знімок борда із зображенням Штепи і словами “За мир і розвиток” опублікував в Facebook активіст Вадим Поздняков. Він припустив, що це пов’язано з майбутніми місцевими виборами.

“Схоже, що новим очільником Слов’янська буде Неля Штепа. Людина, яка з хлібом-сіллю зустрічав гіркінців, – зробить це ще раз, за потреби”, – написав Поздняков.

На його думку, відсутність довічного терміну для Штепи є показником “ніякої роботи прокуратури і жахливої судової системи”.

У коментарях користувачі дуже негативно оцінили можливість участі Штепи у виборах.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16