Суспільство

Шустер замовив соцопитування в РФ і проштовхує ідею про «один народ» з окупантами

0

Українська телеведуча і журналіст Мирослава Барчук пише на своїй сторінці в Facebook, що вчора Савік Шустер на телеканалі «Україна» оголосив цифри соціологічного дослідження, яке він спеціально замовив у Росії.

Настрій росіян, їх головна емоція, що їх принижує, чи хочуть вони Путіна ще на 16 років, як їм живеться і інші деталі про світогляд Путіна і росіян. Все це ось просто необхідно знати українському глядачеві.

За словами Мирослави Барчук, цифри показують, що рівень надії, тривоги щодо коронавірусу в обох народів майже ідентичний.

«Яка мегаважлива інформація, скажіть? Як би ми жили без цього знання!», – зазначає телеведуча.

Вона додає, це цілком природно для росіянина. Якщо ти росіянин провідний, тебе цікавить російська порядок денний, ти мислиш в російській парадигмі, ти свідомо чи несвідомо нав’язуєш її українському суспільству, втягує його в розмову про близьких «народи» з однаковими тривогами і надіями, що звужує обрії.

«Маленький Чехов» друге десятиліття продовжує творити на українському ТБ драми на знайомому матеріалі. Коли це закінчиться?», – задається питанням Барчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist