Новини

“Швидше, ніж в інших країнах Європи”: Гончарук похвалився суттєвим зростанням економіки

0

Сьогодні, 21 лютого, виступаючи зі звітом у Верховній Раді, голова Кабміну Олексій Гончарук заявив, що економіка України продовжує зростати швидше, ніж в Європі. «Даний факт може бути підтверджений реальними цифрами. Так, рік тому наша країна в гривні брала в позики вдвічі дорожче (20%), ніж зараз (9%). Якщо ми продовжимо працювати в цьому напрямку, ресурси для нашої держави будуть дешевшати », – сказав прем’єр-міністр. За словами Гончарука, одночасно з цим абсолютно всі рейтингові агентства поліпшили суверенний рейтинг країни.

«І то ж продовжить відбуватися навесні, якщо вдасться зберегти той курс, який ми з вами взяли. Тобто ситуація макро продовжує поліпшуватися. Економіка продовжує рости. Вона продовжує зростати швидше, ніж в Європі », – повідомив Гончарук. Одночасно з цим, прем’єр визнав, що протягом четвертого кварталу темпи зростання знизилися.

«Це спровоковано абсолютно об’єктивними факторами. Наприклад, у нас значно дешевше газ, ніж минулої зими, набагато менше виробленої і спожитої електроенергії, і вона дешевше, ніж минулої зими », – зробив висновок Олексій Гончарук.