Війна

“Сигнал Кремлю”: ЗСУ спільно з НАТО проведуть масштабні військові навчання

0

Війська української держави вже через кілька місяців проведуть спільні з Сполученим королівством військові навчання під назвою Cossack Mace 2021. Варто відзначити, що до цих навчань планується залучити представників щонайменше п’яти країн-учасників НАТО та учасників програми «Партнерство заради миру».

У навчаннях будуть в цілому брати участь більше однієї тисячі військовослужбовців. Детальніше про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поінформував Генеральний штаб ЗСУ. При цьому точна дата початку навчань відсутня.

У повідомленні Генштабу ЗСУ в соціальній мережі Facebook говориться: «Згідно зі сценарієм вчення, штаб та підрозділи багатонаціональної бригади залучаються до відбиття масштабного наступу збройних сил умовної країни-агресора».

В тому числі, будуть відпрацьовані дії в обороні з подальшим переходом в наступ з метою відновлення державного кордону і територіальної цілісності держави, яке зазнало агресії з боку однієї з ворожо налаштованих країн-сусідів. Нагадаємо, раніше ми вже писали про те, що в Луганській області танкісти ВСУ провели військові навчання.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16