Суспільство

Син Авакова та декілька депутатів порозважались на вечірці. Весь час їх охороняла поліція

0

В елітному клубі Києва Perfect Place в ніч на 12 липня пройшла масштабна вечірка, на якій був присутній син глави МВС Арсена Авакова і яку охороняли поліцейські. Про це повідомляє член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі.

За словами Лещенка, поки правоохоронці штрафують порушників карантину, в клубі Perfect Place цієї ночі святкували День народження харківського обласного депутата Володимира Скоробогача.

“Причому на місці була присутня поліція, яка не тільки не втручалася в таке явне порушення правил, але охороняла учасників гулянки. А охороняти було кого — адже на Дні народження був присутній син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Більш яскравої ілюстрації подвійних стандартів складно уявити”, – підкреслив Лещенко.

Він зазначив, що на святі також були присутні колишній депутат Віталій Хомутинник, чинний нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Бакумов та інші “офіційні особи». Лещенко додав, що те, що сталося в столичному клубі, “можна вважати офіційним дозволом клубам працювати всю ніч, а на питання правоохоронців відправляти до сина Авакова”.

Також Лещенко опублікував відео, в якому під різнокольоровим світлом прожекторів танцює безліч людей. До речі, нікого в масках на святі не спостерігалося, а також ніхто не дотримувався належної дистанції.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist