Політика

Ситник: Дубінський, як зазвичай, трохи набрехав, трохи недочув

0

Директор НАБУ Артем Ситник спростував інформацію нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського про те, що до витоку бази з персональними даними українців причетний співробітник антикорупційного бюро. Як інформує видання Гордон, Про це Ситник заявив в інтерв’ю телеканалу hromadske.

Про появу Telegram-бота, через який невідомі продають персональні дані українців, стало відомо 11 травня.

14 травня нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубінський заявив, що частину цих даних “отримано під час обшуків і вони були у співробітника НАБУ Богдана Курбакова”.

“Пан Дубінський, як і зазвичай, поспішив – трохи набрехав, трохи недочув. Ця особа ніколи не працювала у нас. Але дійсно, наскільки ми вже подивилися, він колись подавався на конкурс на роботу в НАБУ, не пройшов його, і після цього працював в органах внутрішніх справ. Це все”, – сказав Ситник.

Імовірно, Дубінський посилався на декларацію Курбакова за 2018 рік, подану 22 липня 2019 року. Однак це декларація кандидата на посаду головного спеціаліста відділу проєктування розвитку та супроводу IT-систем НАБУ, а не співробітника НАБУ.

У березні 2020-го Курбаков подавав декларацію вже як старший оперуповноважений з особливо важливих справ департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції. Чи працює він у поліції досі і чи справді причетний до витоку, невідомо.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist